Słodkie spotkanie

Każdy, kto dzisiaj przestąpił próg Plebani, po zapachu trafiał do kuchni. A tam kilkanaście par rąk wybijało jajka, mieszało ciasto, pilnowało zaczynu, a później nadziewało i piekło. W sumie wyszło kilkadziesiąt pączków.

Seniorki z naszego Parafialnego Klubu Seniora znane są z tego, że czasu nie marnują na narzekanie czy skargi, że boli, że w kościach trzeszczy, a w głowie się kręci. Zresztą planów na gotowanie mają na tygodnie do przodu. Tak samo, jak na inne działania.Teraz razem z ks. Proboszczem wcieliły się w rolę cukierników, a już na kolejnym spotkaniu (1 marca) z pomocą Pana Marka Brunke z Pawłowa przyjrzymy się roli mikroorganizmów w naszym środowisku i kuchni. Serdecznie zapraszamy.