Aktualności

XXII Niedziela Zwykła

1.W dzisiejszą niedzielę odbywa się Szarża pod Krojantami o 12:15 – Polowa Msza Święta przy pomniku 18 Pułku Ułanów Pomorskich następnie defilada na pole szarży.

2.W poniedziałek o 8:00 Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Prosić będziemy dobrego Boga o błogosławieństwo i światło Ducha Św. dla uczniów, nauczycieli, katechetów i pracowników administracji szkolnej. 

3.We wtorek Msza św. po za parafią.

4.W środę w Ciechocinie o 11:00 pogrzeb śp.  Benedykta Miesikowskiego, który odszedł do wieczności. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

5.W pierwszy czwartek zapraszam na Godzinę Świętą od 17:00 i modlitwy o dobre i święte powołania kapłańskie i zakonne.

6.W piątek, 8 września święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W naszej tradycji to święto jest nazywane świętem Matki Bożej Siewnej, bo tego właśnie dnia prosimy o błogosławieństwo Boże dla przyszłych plonów, żeby nasza ziemia przyniosła chleb.

7.Bóg zapłać za ofiary składane na dzisiejszą tacę. Za tydzień, w drugą niedzielę miesiąca, taca zbierana podczas Mszy św. będzie przeznaczona na prace remontowe przy kościele. Bóg zapłać za ofiary na ten cel. Podczas Mszy Świętych odbędzie się poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.

8.Informacja dla Rodziców dzieci, które w tym roku przygotować się będą do Pierwszej Komunii Świętej. Na stronie internetowej naszej Parafii w zakładce Sakramenty/Eucharystia należy zgłosić dziecko do końca września. Jednocześnie informuję, iż Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się 12 maja 2024 roku o godz. 11:30 w kościele parafialnym.

Wszystkim solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia

Bożego błogosławieństwa i opieki Świętych Patronów.

8.Za wszelkie dowody życzliwości, składane intencje i ofiary, za waszą modlitwę i troskę o wspólnotę parafii składam serdeczne Bóg zapłać!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.