Odwiedziny u Seniorów

Nasza wspólnota parafialna wiele korzysta dzięki obecności osób chorych oraz w podeszłym wieku. W wielu rodzinach wnuki poznają podstawy wiary dzięki dziadkom! Wiele osób, jak mówił św. Jan Paweł II znajduje zrozumienie i wsparcie u ludzi starszych, którzy potrafią dodać otuchy przez życzliwą radę, milczącą modlitwę, świadectwo cierpienia znoszonego z wytrwałą ufnością.

Dlatego wszystkim osobom w podeszłym wieku oraz chorym, których odwiedziłem w Wielką Środę z posługą sakramentalną życzyłem, aby pogodnie przeżywali swoje lata zawierzając przyszłość opiece Bożej dobroci a także cieszyli się należytym szacunkiem wśród swoich najbliższych oraz w całym naszym środowisku. Wszystkich odwiedzanych obdarowałem drobnym upominkiem przygotowanym przez nasz Parafialny Zespół Caritas.