VI Niedzieli Wielkanocy

1.W tym tygodniu Kościół uwielbia Pana Boga przez świętych:

Poniedziałek – święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba,

Środa – uroczystość św. Stanisława BM, Głównego patrona Polski.

2.W następną niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Będzie to również uroczysty dzień Pierwszej Komunii Świętej. 12ścioro dzieci przystąpi do stołu Pańskiego próby dla dzieci w poniedziałek i wtorek o 17:00.

3.Nabożeństwa majowe w sprawowane są codziennie po Mszy Św. parafialnej (z wyjątkiem niedziel). W środy, są one połączone z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy. Zachęcam do wspólnej modlitwy maryjnej w kościele, a także przy kapliczkach rozsianych w różnych zakątkach naszej parafii.

4.Ofiary zbierane na tacę w przyszłą drugą niedzielę miesiąca przeznaczone zostaną na potrzeby gospodarcze i remontowe Parafii.

5.Za wszelką pomoc i życzliwość, za modlitwy, prace i złożone ofiary materialne składamy z serca płynące „Bóg zapłać”.

6.Wszystkim przybyłym do naszego kościoła na dzisiejszą Eucharystię życzę Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa Świętych Patronów.