Aktualności

XIX Niedziela Zwykła

1.Dzisiaj druga niedziela miesiąca sierpnia – składka na tacę i w kopertach na Fundusz remontowo – gospodarczy naszej parafii. Bóg zapłać za każdy dar!

2.Dzisiaj o godz. 15:00 w domu św. Jakuba spotkanie na które zapraszam w miarę możliwości całą Radę Parafialną, Sołtysów i Rady Sołeckie, Stowarzyszenie św. Jakuba, PZ Caritas oraz naszych Strażaków.

3.Czcicieli Matki Bożej zapraszam dzisiaj na kolejne nabożeństwo fatimskie, które rozpoczniemy o 19:30 w kościele parafialnym. Na nabożeństwo przynosimy lampiony.

4.Wyrażam ogromną wdzięczność ks. Pawłowi Piesikowi, który zastępował mnie w ostatnim czasie, a wszystkim Parafianom dziękuję za dar modlitwy.

5.W poniedziałek przypada 83 rocznica męczeńskiej śmierci w bunkrze głodowym w obozie w Oświęcimiu Świętego Ojca Maksymiliana Maria Kolbe. W naszym kościele Msza tylko o 16:00, co tygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu zostaje przeniesiona na czwartek.

6.W poniedziałek na godz. 14:00 zapraszam na spotkanie Parafialnego Klubu Seniora.

7.We wtorek, 15 sierpnia będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Na liturgię do kościoła przynosimy bukiety ziół, kwiatów i warzyw, które zostaną pobłogosławione podczas Mszy Św. Porządek Mszy św. 8:00 Nowe Ostrowite; 9:30 Ciechocin i 14:00 Ostrowite.

8.Zapraszam na Pierwszy Patriotyczno-Rodzinny Piknik Kosznajderski. Wydarzenie rozpoczyna uroczysta Msza św. o godz. 14:00 w asyście honorowej Wojska Polskiego i z udziałem Orkiestry Dętej. Po Mszy św. przemarsz uczestników na stadion wiejski gdzie odbędzie się festyn o charakterze patriotyczno-rodzinnym. Wiele atrakcji dla dzieci i całych rodzin, występy artystyczne, konkursy z nagrodami, Loteriada, dobra muzyka i pyszne jedzenie.

9.W czwartek wspomnienie św. Jacka, prezbitera po mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi św.

Wszystkim solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia

Bożego błogosławieństwa i opieki Świętych Patronów.

10.Za wszelkie dowody życzliwości, składane intencje i ofiary, za waszą modlitwę i troskę o wspólnotę parafii składam serdeczne Bóg zapłać! Wszystkim Parafianom i gościom wypoczywającym na terenie naszej parafii życzę błogosławionej Niedzieli oraz owocnego tygodnia. Szczęść Boże!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.