XV Niedziela zwykła

1.Jesteśmy nieustannie posyłani przez Pana, aby głosić królestwo Boże, aby świadczyć, że Pan jest i działa pośród nas. Tę misję realizujemy przez codzienną wierność Ewangelii, między innymi przez udział w niedzielnej Eucharystii podczas wakacyjnych wojaży.

2.Witam gości wypoczywających na terenie naszej parafii i życzę dobrego pobytu. Zachęcam do udziału w niedzielnej Mszy św. i codziennej modlitwie. Wszystkim Parafianom życzę, aby czas wakacji przeżyli w radości i odpoczynku i bezpiecznie powrócili do domów.

3.W poniedziałek Msza św. w intencji Parafii a następnie Adoracja NS ze spowiedzią.

4.We wtorek 16 lipca, przypada liturgiczne wspomnienie NMP z Góry Karmel. Na górze Karmel narodził się zakon karmelitański, z kultem Matki Bożej z Góry Karmel związany jest szkaplerz.

5.We wtorek zapraszam naszych kochanych seniorów do domu św. Jakuba. Zabieramy ze sobą okulary. Spotkanie rozpocznie się o godz. 14:00.

6.W przyszłą niedzielę, 21 lipca rozpoczynamy XXV Ogólnopolski Tydzień Św. Krzysztofa, patrona kierowców. W związku z tym po każdej Mszy Św. będzie miało miejsce błogosławieństwo pojazdów i kierowców. Przy tej okazji będzie można złożyć do puszek ofiarę wdzięczności Bogu za szczęśliwe podróże. Warto przypomnieć o dobrej praktyce u początku każdej podróży, czyli o krótkiej modlitwie i wezwaniu Św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących, prosząc o bezpieczną podróż.

7.Serdecznie dziękuję za wszelkie ofiary złożone na remont i utrzymanie naszej parafii.

8.Zbliżamy się do przeżycia najważniejszego DNIA w naszej parafialnej wspólnocie DNIA ODPUSTU PARAFIALNEGO. Zwracam się z serdeczną prośbą o to by ukazać w ten dzień wszystkie stany naszej pięknej wspólnoty. Proszę rodziców o wsparcie dla dzieci i pomoc w ich uczestnictwie szczególnie Ciechocińskich praczek, małych rycerzy i strażaków.

9.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych. Szczęść Boże!