III Niedziela Wielkanocna

1.Piąty raz przeżywamy Święto Chrztu Polski, które zostało ustanowione przez Sejm Rzeczypospolitej w 2019 roku na dzień 14 kwietnia. Dzisiaj przypada też Niedziela Biblijna, która rozpoczyna XVI Ogólnopolski Tydzień Biblijny pod hasłem „Powołani do Wspólnoty – Komunii z Bogiem i bliźnimi w Kościele”.

2.W poniedziałek cotygodniowa Adoracja NS z możliwością pojednania się w Sakramencie pokuty i pojednania.

3.We wtorek spotkanie dla przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania na mszy św. o godz. 18:00.

4.W środę próba dla parafialnej scholii o 16:00 w plebanii, nowenna do Matki Bożej o godz. 17:30.

5.W czwartek spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas i Rady parafialnej po Mszy św. wieczornej.

6.Niedziela za tydzień jest Niedzielą Dobrego Pasterza, która inauguruje tydzień modlitwy w intencji powołań.

7.Zbiórka ofiar do puszek na rzecz na rzecz Caritas Diecezji Pelplińskiej wyniosła 150,00 zł.

8.Dzisiaj, w drugą niedzielę miesiąca, taca zbierana podczas Mszy św. będzie przeznaczona na prace remontowe przy naszych kościołach. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na ten cel.

9.Wszystkim przybyłym do naszego kościoła na dzisiejszą Eucharystię życzę Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej Nieustającej Pomocy i wstawiennictwa Świętych Patronów.