Grupy Parafialne

W dniu 18 listopada bieżącego 2022 roku w Parafii św. Jakuba Apostoła w Ostrowitem będzie miało miejsce II spotkanie młodzieży z parafii rytelskiego dekanatu.

O godz. 18:00 zostanie zgromadzona młodzież w sali sportowej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ostrowitem.

Spotkanie poprowadzą ks. Proboszcz Tomasz Dawid, Anna Jachimowicz oraz Małgorzata i Andrzej Jaworscy.

Ok. 20:00 zaplanowana jest Eucharystia, której przewodniczyć będzie ks. Andrzej Szopiński.

Nie zabraknie integracji, modlitwy, spowiedzi, dziękczynienia i uwielbienia Boga. Na zakończenie dekanalnego dnia młodych, planujemy zawierzyć się Chrystusowi prosząc Go aby to On prowadził nas bezpiecznie przez życie.

Zapraszamy młodzież w rożnym wieku zarówno uczącą się, jak też tych którzy zakończyli edukację